Anime i Manga



Join the forum, it's quick and easy

Anime i Manga

Anime i Manga

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jesteś wielbicielem mangi i anime? Przyłącz się do nas!


5 posters

    25.04.2009

    Ludek
    Ludek
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 462
    Join date : 02/01/2009
    Age : 33
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    25.04.2009 Empty 25.04.2009

    Pisanie by Ludek Sob Kwi 25, 2009 10:43 pm

    To już czwarte nasze spotkanie, znowu nie było naszego sekretarza toteż wasz "Kronikarz Ludek" postanowił spisać nasze czyny dla potomnych.

    Termin i miejsce spotkania - 25 kwietnia roku pańskiego 2009, samo południe, ławki amfiteatru ostrowskiego parku miejskiego. Na miejsce dotarłem o 11:58, będąc sam. Poczekałem kilka minut i w okolicach 12:05 zjawiły się Nyappy i nasza nowa członkini Byakuya. Chwilę potym na swej piekielnej maszynie przybyła Mitsu, za nią Szanowna Adminka Elys, duet Katayanagi+Neko, aż w końcu przywieziony przez matkę - Hitoshi-"Kurosaki"-kun by wysępić kolejną dawkę pieniążków.

    Będąc w niepełnym komplecie zaczęliśmy dysputę na wszelakie tematy. A to o mandze i anime, to o szkole, przyszłości naszego klubu, mrokowi i złu satanistów, Dragon Ballu Ewolucji, 355 rozdziale Bleach etc. Gdzieś w tle przeplatała się moja "prelekcja" nt. tasiemców. W połowie spotkania duet Katayanagi+Neko ulotnił się. Po trwającej koło pół godziny dyskusji zaczęliśmy przemieszczać się w stronę Empiku. Pod owym sklepem rozstaliśmy się. Chodź ja, Nyappy i Byakuya wybyliśmy do owego sklepu by uposażyć się w Otaku (w którym był cudowny plakat Justina Chatwaina jako Goku z DBE) i ogólnie przejrzeć asortyment (wiecie, że w Empiku są do kupienia naklejki z DBE? XD).

    Ogólnie zauważyłem, że ze spotkania na spotkanie zaczynamy gadać o coraz dziwniejszych rzeczach, co osobiście uważam za wielki plus.

    Spotkanie trwało godzinę i 57 minut (od pojawienia się pierwszej trójki do rozstania pod empikiem)

    Założenia podjęte na czwartym zebraniu:
    -dążymy do przedłużenia naszych spotkań
    -planujemy całodniowe spotkanie na piaskach, mini-konwent o nazwie "Piaskon", na który Hitoshi ma się przebrać za Kurosakiego-kuna a ja mam być jego Orihime-chan (ogólnie inni też mają się przebrać Razz)
    -nie mamy nikogo na następne prelekcje, Hitoshi nie chce gadać o "technikach rysowania" niestety
    -mamy już prawie-oficjalne logo
    -powinniśmy wcześniej podejmować się planowania spotkań, by było na nich jak najwięcej ludzi
    -zaczynamy powoli dążyć do zwiększania liczby członków

    Następne spotkanie odbyć się ma 9 maja 2009

    Lista obecności (alfabetycznie by nikogo nie dyskryminować)
    Byakuya
    Elys
    Hitoshi
    Katayanagi
    Mitsu
    Ludek
    Neko
    Nyappy

    Jak ostatnio - jeśli pomyliłem nicki, proszę pisać... nie mam pamięci do imion/nicków XD
    Mikuko
    Mikuko
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 130
    Join date : 29/12/2008
    Age : 31

    25.04.2009 Empty Re: 25.04.2009

    Pisanie by Mikuko Nie Kwi 26, 2009 10:57 am

    Kronikarzu Ludek, opisywanie idzie Ci świetnie. Jako sekretarz nadaję Ci jak na razie stały tytuł Kronikarza XD

    Czytając to momentami wybuchałam śmiechem o.O
    Piaskon? XD Idos domi, i robimy że niby swój Cosplay? o.O
    A... kiedy?
    Mogliście poruszyć pomysł z ulotkami i plakatami. Choć to wydaje mi się jeszcze dalekie dopracowania, a co dopiero samego wykonania.

    Ludek!
    Doszły mnie słuchy, że nudną prelekcję prowadziłeś -.-
    Marsz do kącika za karę! xP

    W ogóle czy ktoś w Tokyo zmienia orientacje? o.O Jako sekretarz chce to wiedzieć XDDD

    Ach i moja mała uwago-pomysło-prośba. Może już na stałe [bynajmniej w okresie wiosenno-letnim] zaczynać spotkania w Amfiteatrze? Na łonie natury, świeże powietrze, ogólnodostępne miejsce, są ławeczki i dużo miejsca- można w przyszłości pomieścić większą grupę ludzi.

    A co do spotkań. Więcej ludzi? Więcej? Ok. Ale musimy pamiętać, że co za dużo to niezdrowo. Jeśli zbierzemy masę ludzi, trudno będzie o organizację i zapanowanie nad tłumem o.O Ale... przecież to są dopiero przypuszczalne problemy przyszłości ^^"
    Ludek
    Ludek
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 462
    Join date : 02/01/2009
    Age : 33
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    25.04.2009 Empty Re: 25.04.2009

    Pisanie by Ludek Nie Kwi 26, 2009 12:14 pm

    Skoro mam tytuł to chce mieć kolorowy nick!

    Mi się tam moja prelekcja podobała Razz (mogła być o wiele lepsza gdyż miały się pojawić "pomoce naukowe", ale poczta polska zawiodła)

    Piaskon ma być latem
    Hitoshi
    Hitoshi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 288
    Join date : 10/01/2009
    Age : 32
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    25.04.2009 Empty Re: 25.04.2009

    Pisanie by Hitoshi Nie Kwi 26, 2009 12:42 pm

    Ludek nie zapominaj ze nie tylko ja potrafię rysować...
    Mitsu
    Mitsu
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 300
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32

    25.04.2009 Empty Re: 25.04.2009

    Pisanie by Mitsu Nie Kwi 26, 2009 12:43 pm

    To może ja się wypowiem ^^
    1.) zróbmy Amfiteatr stałym miejscem spodkań (jak napisała Mik)
    2.) kolejne spodkanie odbedzie się 9 maja (godzine się jeszcze ustali)
    3.) latem na piaskach organizujemy "Piaskon" naktroy się po przebieramy porobimy zdjecia i wstawimy na forum ^^
    4.) Lodek jako Kronikarz (przyda się pomoc)
    5.) Na kolejnym spodkaniu ustalimy jak mam wygladać nasz plakat i ulotki (Licze na wasze pomysły)
    6.) Powinno już być na następne spodkanie nasze Logo ^^
    7.) Ustalmy kto przelekcje prowadzi (moze ja się skusze ale pierw temat musze wymyślić ^^")
    8.) Wielkim OHAYO!!! Witamy nową koleżanke Byakuy'e


    To już chyba wszystko ^^
    jak czgoś zapomłam to pisać...^^"
    Nyappy
    Nyappy
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 130
    Join date : 08/01/2009
    Age : 31
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    25.04.2009 Empty Re: 25.04.2009

    Pisanie by Nyappy Nie Kwi 26, 2009 6:40 pm

    Taa zgadzam się, żeby spotkania na stałe były w amfiteatrze. Tak chyba będzie najlepiej ^^
    Witaamyy Byaakuuu~ łaaaaaaaaaaa xDDD haha.

    Sponsored content


    25.04.2009 Empty Re: 25.04.2009

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Paź 27, 2024 12:35 am