Anime i Manga



Join the forum, it's quick and easy

Anime i Manga

Anime i Manga

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jesteś wielbicielem mangi i anime? Przyłącz się do nas!


4 posters

    04.04.2009

    Ludek
    Ludek
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 462
    Join date : 02/01/2009
    Age : 33
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    04.04.2009 Empty 04.04.2009

    Pisanie by Ludek Pon Kwi 06, 2009 8:48 pm

    Jako, że Mikuko nas opuściło a ktoś musi relację spisać, postanowiłem to zrobić.
    ===
    Oficialnie spotkanie rozpoczęło się o 12:00 na ławkach w amfiteatrze ostrowskiego parkum, jednak musieliśmy czekać mniej więcej do 12:30 aż pojawią się brakujące osoby (tj. Hitoshi, Neko, Ireath i Mikuko). W między czasie odbyła się krótka dyskusja nt "Bitwy pod Grunwaldem i Krzyżaków ogólnie". Gdy już byli wszyscy, Hitoshi "wysępił" od nas składkę (zapisując wszystko w swym mistycznym zeszycie). Ireath i Mikuko musiały się zmywać. Ponieważ nie było nikogo z przywództwa, rozpoczęła się walka o władzę między Hitoshim - posiadającym 16 złotych polskich składki, a Katayanagi mającą z kolei laptop. Ostatecznie to laptop daje więcej morale, toteż tymczasowym szefem została nasza Niedoskonała Wierzba Wink.

    Przenieśliśmy się na ostrowski rynek, bo tam podobno jest bezprzewodowy, darmowy internet. Po bojach z laptopem - odpalaniu go, szukaniu cienia by coś było widać, zajeliśmy siedzisko na ławce "koło zdjęć zwierzątek" (no ja siedziałem w kwiatkach Razz). Katayanagi przy użyciu swojego sprzętu przystąpiła do prelekcji nt. "Chrono czegośtam" (jak sama to nazwya / czytała recenzję) i "Perfect Girl Evolution" (pokazywała obrazki). Dalej został zapuszczony pierwszy odcinek "Mobile Suit Gundam 00" (chyba, Gundamów jest dużo więc pomylić się mogłem). Odcinkowi towarzyszyła ma próba wyśpiewania openingu i cudowne zdolności lektorsko/translatorskie Hitoshiego. Niestety laptop nie wytrzymał potęgi Gundamu i bateria padła (mimo wcześniejszego naładowania).

    Wyruszyliśmy do Empiku. W owym sklepie poprzeglądaliśmy różne gazety/książki i wróciliśmy do parku. Tam rozsiadaliśmy się na trawce i zaczęliśmy dysputować o różnorakich anime / mangach / konwentach. Ni z tego ni z owego nasze panie próbował poderwać jakich odważny chłopak Razz

    Spotkanie dobiegło końca w okolicach godziny 14:30-15:00.... Rozstaliśmy się na przystanku przy parku, część dziewczyn ruszyła autobusem, Neko wyruszyła na rowerku a ja z Hitoshim na piechotę (bo tak się składa, że nasze domki są prawie po drodze). Hitoshiemu na Raszkowskiej w budce pani zrobiła loda za 3,60 z klubowych pieniążków Razz

    Ustalenia:
    -część osób chce jechać na Konekon do Szczecina
    -część osób chce jechać na Funekai do Łodzi
    -wszyscy chcą jechać na Bakę do Wrocława

    Lista obecności:
    * Ireath
    * Mitsu
    * Mikuko
    * Nyappy
    * Neko
    * Hitoshi
    * Ludek
    * Katayanagi
    * No i przybłąkała się do nas Magda (fanka rogalików z Naruto), którą nic nie łączy ani z mangą ani z anime


    Ostatnio zmieniony przez Ludek dnia Pon Kwi 06, 2009 11:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Katayanagi
    Katayanagi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 253
    Join date : 30/12/2008
    Age : 30

    04.04.2009 Empty Re: 04.04.2009

    Pisanie by Katayanagi Pon Kwi 06, 2009 10:48 pm

    No to ja napiszę kto był bo pamiętam ^^ Chyba mogę ... <myśli> ?
    * Ireath
    * Mitsu
    * Mikuko
    * Nyappy
    * Neko
    * Hitoshi
    * Ludek
    * Ja
    * No i przybłąkała się do nas Magda, którą nic nie łączy ani z mangą ani z anime, ale dobra Wink

    Zdaje się, że to byli wszyscy :]
    Mikuko
    Mikuko
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 130
    Join date : 29/12/2008
    Age : 31

    04.04.2009 Empty Re: 04.04.2009

    Pisanie by Mikuko Wto Kwi 07, 2009 3:55 pm

    Czyli spotkanie się udało Smile to dobrze. Jednak co do 'ustaleń'. Chyba nie 'wszyscy', ja szczerze wątpię że pojadę gdziekolwiek (tu to już rodzice decydują >.<) Chociaż pojechać... może bym chciała.

    Ach, Ludek, dopisz sobie takiego tyci, tyci plusika za tą recenzję x]
    Ludek
    Ludek
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 462
    Join date : 02/01/2009
    Age : 33
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    04.04.2009 Empty Re: 04.04.2009

    Pisanie by Ludek Wto Kwi 07, 2009 4:52 pm

    Jeszcze jednym ustaleniem jest termin następnego spotkania - wstępnie 25 kwietnia 2009
    Hitoshi
    Hitoshi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 288
    Join date : 10/01/2009
    Age : 32
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    04.04.2009 Empty Re: 04.04.2009

    Pisanie by Hitoshi Wto Kwi 07, 2009 8:26 pm

    Ehhh... musiałeś wcisnąć na koniec ten tekst o lodach.... ^^ no cóż a tak po za tym to się prawie wszystko zgadza wyjątki:Mitsu nie było bo była chora co daje nam 14zl a nie 16 Smile --->https://tokyo.forum.st/dyskusje-f15/pieniazki-talary-zloto-diamety-wszystko-mile-widziane-t28.htm#799 (tam gdzie takie złotko jest xD) to tyle...
    Mikuko
    Mikuko
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 130
    Join date : 29/12/2008
    Age : 31

    04.04.2009 Empty Re: 04.04.2009

    Pisanie by Mikuko Wto Kwi 07, 2009 11:21 pm

    Hitoshiemu robią lody a Ludek zmienił orientacje, taa? o.O
    Zamiast pisać wszystko to wycinacie pewnie te najlepsze kawałki xp

    Sponsored content


    04.04.2009 Empty Re: 04.04.2009

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Paź 27, 2024 12:26 am