Anime i Manga



Join the forum, it's quick and easy

Anime i Manga

Anime i Manga

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jesteś wielbicielem mangi i anime? Przyłącz się do nas!


+2
Mitsu
Hitoshi
6 posters

    Konwent w Ostrowie

    Hitoshi
    Hitoshi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 288
    Join date : 10/01/2009
    Age : 32
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Konwent w Ostrowie Empty Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Hitoshi Nie Sie 02, 2009 12:30 am

    Jako ze na forum robi się mały (ogromny) BURDEL!!!!!!! postanowiłem założyć temat w którym każdy bez wyjątku będzie mógł wyrazić swoje zdanie (ale tylko na temat).Aby zakończyć ten bezsensowny post bo uważam ze OstrCon,PiasCon... whatever się NIE uda oddaje głos ludowi (czyli wam wierni ziomkowie)
    Mitsu
    Mitsu
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 300
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32

    Konwent w Ostrowie Empty Re: Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Mitsu Nie Sie 02, 2009 9:14 am

    A ja nadal jestem pozytywnie nastawiona Very Happy
    Pamiętaj Hitoshi że jeśli ktoś jest negatywnie nastawiony to nigdy nic mu nie wyjdzie ani się nie uda Razz
    avatar
    Theres
    Młody Animemaniak
    Młody Animemaniak


    Liczba postów : 34
    Join date : 28/07/2009
    Age : 34
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Konwent w Ostrowie Empty Re: Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Theres Nie Sie 02, 2009 1:10 pm

    zgadzam sie a wogole jak juz wspomnialem zawsze moge poprosic znajomych orogw z poza ostrowa by nas nakierowali na dobra droge do tego ja na niuconie juz wspominalem ze bede chcial cos zrobic w ostrowie i pare osob obiecalo prelekcje wiec juz czesc programu da rade zaplanowac ale do tego potrzebni sa ludzie na miejscu ktorzy beda chcieli pomoc no i orgowie ktorzy beda czowac nad wszystkim wiec jak co wiecie gdzie walic ja duzo moge pomoc zalatwic ale nie bede robil nic sam bo samemu mi sie nie chce po to jest grono ludzi by sie wzajemnie mobilizowac
    Ireath
    Ireath
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 123
    Join date : 29/12/2008

    Konwent w Ostrowie Empty Re: Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Ireath Pon Sie 03, 2009 10:18 am

    Mnie ta wizja trochę przeraża, przyznam szczerze xP. Konwent to w końcu nie mała sprawa. Być za to wszystko odpowiedzialnym, pilnować porządku, wszystko załatwiać, sponsorzy. Możnaby spróbować, ale to wszyscy musieliby się wziąść w garść, łącznie ze mną. Załatwianie tego wszystkiego to nie lada wyznanie i do tego trzeba być zorganizowaną grupą (nasza grupa takową raczej nie jest...xD).
    avatar
    Theres
    Młody Animemaniak
    Młody Animemaniak


    Liczba postów : 34
    Join date : 28/07/2009
    Age : 34
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Konwent w Ostrowie Empty Re: Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Theres Wto Sie 04, 2009 5:51 pm

    powiem to co mowia znajomi orgowie zawsze znajda cie ludzie z poza miasta ktorzy chca pomoc ja sam wszystkiego nie pozalatwiam ale duzo moge zalatwiac i w wielu sprawach pomoc wiec jak ktos jest zainteresowany to prosze pisac na gg 7368547
    Pira-chan
    Pira-chan
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 73
    Join date : 12/07/2009
    Age : 32
    Skąd : Kalisz

    Konwent w Ostrowie Empty Re: Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Pira-chan Pon Sie 10, 2009 7:09 pm

    jest to dla nas nie lada wyzwanie i wysiłek, lecz można by chyba zacząć o tym myśleć - jaki mógłby być program, gdzie to miało by być i inne pomysły....
    jeżeli coś nam się uzbiera z tej burzy mózgów, to sądzę, że można by zacząć na poważnie myśleć o konwencie, na razie 1-dniowym, żeby zobaczyć, jak wyjdzie, a potem...zobaczy się Smile
    Elys
    Elys
    Admin


    Liczba postów : 107
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32
    Skąd : z twojego koszmaru...

    Konwent w Ostrowie Empty Re: Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Elys Pon Sie 10, 2009 8:34 pm

    Jestem na nie. Dlaczego? Wiem ile w takie imprezy trzeba włożyć wysiłku, aby cokolwiek z tego było. Po pierwsze nie jesteśmy zgrani. Po drugie każdy teraz pisze, że chce a potem i tak nic nie zrobi i na głównych organizatorów wszystko spadnie. To nas przerasta i nie tylko ja to widzę. Jesteśmy bandą ludzi, którzy lubią anime i mangę, wciąż nie nadajemy sie do takich wyzwań.
    avatar
    Theres
    Młody Animemaniak
    Młody Animemaniak


    Liczba postów : 34
    Join date : 28/07/2009
    Age : 34
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Konwent w Ostrowie Empty Re: Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Theres Pon Sie 10, 2009 11:46 pm

    a ja powiem ze jak sie znajdzie dobry kordynator i jakies 10 osob ktore beda chcialy cos takiego zrobic to nam sie to uda i prosze nie badzcie tacy pesymistyczni zawsze musi byc ten pierwszy raz ja jestem pesymista takim jakich malo ale to wiem ze jest realne by to zrobic wiec prosze osoby zainteresowane pisac do mnie i zobaczymy co z tego wyjdzie moje gg znacie wiec jestem do uslug wiadomo sam wszystkiego nie zrobie ale w wielu rzeczach moge pomoc
    Hitoshi
    Hitoshi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 288
    Join date : 10/01/2009
    Age : 32
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Konwent w Ostrowie Empty Re: Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Hitoshi Pią Sie 14, 2009 10:17 pm

    Od planowania do realizacji długa droga poza tym wątpię czy znajdziesz 10 osób które będą mieć czas przez 2 tyg ^.^(school)
    Elys
    Elys
    Admin


    Liczba postów : 107
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32
    Skąd : z twojego koszmaru...

    Konwent w Ostrowie Empty Re: Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Elys Pią Sie 14, 2009 10:56 pm

    No właśnie, niedługo szkoła. Czy to, aby najlepszy pomysł szykować taką imprezę podczas dni nauki? Nie lepiej trochę się powstrzymać i poczekać do bardziej sprzyjających dni Wink? No chociażby ferie zimowe. Niby tylko dwa tygodnie, ale lepiej wtedy niż teraz. 
    avatar
    Theres
    Młody Animemaniak
    Młody Animemaniak


    Liczba postów : 34
    Join date : 28/07/2009
    Age : 34
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Konwent w Ostrowie Empty Re: Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Theres Sob Sie 15, 2009 5:47 pm

    elys ja bym sie juz szukaniem sponsorow zajol bo ja bede mial troszke czasu tu bedzie chodzilo o osoby chcace pomoc mi w organizowaniu tego oraz w tym by pozniej zalatwic szkole i pilnowac ewentualnie calego burdelu oraz o osoby ktore sie zajma strona i td nie bede tego tlumaczyl tak dobrze teraz bo nie widze sensu

    Sponsored content


    Konwent w Ostrowie Empty Re: Konwent w Ostrowie

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Paź 27, 2024 12:31 am