Anime i Manga



Join the forum, it's quick and easy

Anime i Manga

Anime i Manga

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jesteś wielbicielem mangi i anime? Przyłącz się do nas!


3 posters

    Anime i dzieciństwo

    Pira-chan
    Pira-chan
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 73
    Join date : 12/07/2009
    Age : 32
    Skąd : Kalisz

    Anime i dzieciństwo Empty Anime i dzieciństwo

    Pisanie by Pira-chan Sro Lip 15, 2009 6:05 pm

    Ech, dzieciństwo...to były czasy! Dziś wspominam je niemalże z łezką w oku Sad Razz
    Pamiętam, że w przedszkolu trwał szał na puncie Czarodziejki z księżyca^^ Bawiłyśmy się w to z koleżankami, były z tym karteczki do segregatora i kolorowanki, no i anime-komiksy^^
    W nauczaniu początkowym zaczął się boom na pokemony. Nawet byliśmy na filmie ze szkołą lol No i do laysów dodawali tazosy, pamiętacie? xD
    Potem pojawiły się digimony (lubię je do dziś, prawdę mówiąc Embarassed ). Do nich zrobili albumy z naklejkami i do jogurtów dodawali obrazki z serialu do gry cyclops
    W międzyczasie oglądałam też troszkę DB, ale teraz za tym nie szaleje confused
    ___________________
    To minęło bezpowrtonie. Teraz wciskają dzieciakom jakieś hany-montany, hsm-y,leniuchowa i inne pierdoły. Kurczę, mam wrażenie, że za naszych czasów dzieci miały fajniejsze rzeczy do oglądania (tzn. pokemony nadal lecą). Nawet kreskówki były chyba lepsze (choć niektóre dzisiejsze też są fajne;). A widzieliście te magazyny dla małych dziewczynek? Wszystkie różowo-księżniczkowe!!! Rany, boję się, co z tych biedaków wyrośnie...
    To moje zdanie, a co wy o tym sądzicie? No i jak wspominacie anime w dzieciństwie?
    Ludek
    Ludek
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 462
    Join date : 02/01/2009
    Age : 33
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Anime i dzieciństwo Empty Re: Anime i dzieciństwo

    Pisanie by Ludek Sro Lip 15, 2009 8:58 pm

    Pokemony były pierwsze z albumami do wklejania Razz
    Kiedyś mi się podobały... początek anime był ciekawy - potem całość poszła w komerchę.
    Jedyne obecnie co uznaje z Pokemonów to oryginał tj. seria gier na konsole przenośne Nintendo - cudowne rpg, a i najważniejsze - nie ma Asza i jego wkurzającego Pikaczu.
    Katayanagi
    Katayanagi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 253
    Join date : 30/12/2008
    Age : 30

    Anime i dzieciństwo Empty Re: Anime i dzieciństwo

    Pisanie by Katayanagi Sro Lip 22, 2009 1:54 am

    Co do albumów moja siora miała do wklejania z Czarodziejką z księżyca Razz A tak to pamiętam tylko jak moja siora kupowała mangę SM i Kawai. No i oczywiście RTL 7 xD Karteczki z anime xD Z bratem zawsze oglądałam DB, a z siorą SM ^^ No i oczywiście pokemony.

    Sponsored content


    Anime i dzieciństwo Empty Re: Anime i dzieciństwo

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Paź 27, 2024 12:25 am