Anime i Manga



Join the forum, it's quick and easy

Anime i Manga

Anime i Manga

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jesteś wielbicielem mangi i anime? Przyłącz się do nas!


+2
Katayanagi
Elys
6 posters

    Mało nas? -Trochę reklamy

    Elys
    Elys
    Admin


    Liczba postów : 107
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32
    Skąd : z twojego koszmaru...

    Mało nas? -Trochę reklamy Empty Mało nas? -Trochę reklamy

    Pisanie by Elys Nie Cze 21, 2009 7:52 pm

    Jak wiadomo przydałoby się nam trochę reklamy, niestety bez tego nikogo do siebie nowego nie przyciągniemy. Ale najpierw muszę zacząć d nieco innego tematu, który jest z tym głównym oczywiście związany. Am mianowicie chodzi mi o forum a raczej o tym, co się na nim nie znajduję. 
    Nawet, jeśli ktoś nowy zajrzy na nasze forum to niewiele może na nim przeczytać. Wiem, że nie każdy ma zawsze czas lub chęć, ale apeluję do wszystkich osób z Tokio, aby postarali się napisać się jakąś recenzję mangi/anime lub, chociaż streszczenia niektórych odcinków/tomów i umieścili je na forum. Obecnie wyglądamy jakbyśmy niewiele wiedzieli o tym, czym się interesujemy a to na pewno nikogo do nas nie zachęci. 
    Ja sama mam już pomysł, czego recenzję napiszę i mam nadzieje, ze wy także się trochę pomęczycie a nie tylko będziecie marudzić jak to mało osób przychodzi na spotkania. Chcecie więcej osób? To napiszcie coś porządnego! 
    Co do głównego tematu, czyli reklamy. Znalazłam(no nie tylko ja) mały sposób na zareklamowanie naszego klubu. A dokładniej 11 lipca w Kaliszu, Arkham(kaliski klub fantastyki) organizuje w MOK’u imprezę zwaną Cebulkonem. Na owej imprezie są organizowane różne konkursy, prelekcje oraz zabawy dotyczące różnych tematów fantastycznych, w tym także anime i mangi. Dostałam(no nie tylko ja) propozycję do zrobienia dodatkowej atrakcji tego dnia. Tak, więc postanowiłam, że najlepsze będzie stworzenie krótkiej ankiety o mandze i anime, w której wy mi pomożecie. Dzięki waszej pomocy na samym dole kartki ankiety będę mogła umieścić nasze logo i adres forum, który mam nadzieję zachęci niektórych do nas.
    A więc do następnego spotkania(wiem, że na początku powiedziałam, iż macie czas do 1 lipca, ale wolę, aby ankieta została naszykowana jak najwcześniej) proszę was o wymyślenie około 4 pytań związanych z mangą, anime a także Japonią. Mają to byś pytania sprawdzające wiedzę z fabuły mangi i anime oraz podstawowych wiadomości dotyczących Japonii. Każda osoba może oczywiście wymyślić więcej niż 4 pytania, na co szczerze mówiąc liczę. 
    Jest do dobry sposób na reklamę Tokio gdyż prawie każdy, kto przyjdzie na Cebulkon(a rok temu było bardzo dużo osób) dostanie ankietę i zapewne chociażby przeczyta nasz adres forum. 
    Oczywiście samo zrobienie ankiety nie jest naszym zadaniem. Ankieta będzie miała na celu wyłonienie z tłumów osoby o największej wiedzy dotyczącej wyżej wymienionych tematów. Taka osoba oczywiście powinna dostać jakąś nagrodę. Mamy własne pieniądze i wydaje mi się, że kupienie nagrody dla takiej osoby nie będzie dla nas problemem, można nawet spojrzeń na to jak zapłata za dobrą reklamę. Ową nagrodą mogłaby być jakaś manga, a jak wiadomo one nie kosztują setek złotych. Moim zdaniem warto wydać kilkanaście złotych tylko po to, aby inni o nas usłyszeli. 
    Lecz ostateczna decyzja należy do was. 

    Wymyślone pytania proszę mi wysyła na pw jak najszybciej. 
    Katayanagi
    Katayanagi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 253
    Join date : 30/12/2008
    Age : 30

    Mało nas? -Trochę reklamy Empty Re: Mało nas? -Trochę reklamy

    Pisanie by Katayanagi Pon Cze 22, 2009 11:59 am

    Pomysł mnie się podoba xD A co do recenzji, później coś chętnie napiszę ^^
    Ludek
    Ludek
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 462
    Join date : 02/01/2009
    Age : 33
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Mało nas? -Trochę reklamy Empty Re: Mało nas? -Trochę reklamy

    Pisanie by Ludek Pon Cze 22, 2009 12:23 pm

    A mogę przekleić jakąś ze swoich recenzji z Drunk Otaku Inn? Dużo tego tam napisałem Razz
    Nyappy
    Nyappy
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 130
    Join date : 08/01/2009
    Age : 31
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Mało nas? -Trochę reklamy Empty Re: Mało nas? -Trochę reklamy

    Pisanie by Nyappy Pon Cze 22, 2009 12:46 pm

    No, postaram się coś napisać, choć nie jestem w tym dobra xD
    Elys
    Elys
    Admin


    Liczba postów : 107
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32
    Skąd : z twojego koszmaru...

    Mało nas? -Trochę reklamy Empty Re: Mało nas? -Trochę reklamy

    Pisanie by Elys Pon Cze 22, 2009 6:04 pm

    Ludek, oczywiście, że możesz. Jeśli macie już coś napisanego nic nie stoi na przeszkodzie abyście to wstawili na forum. 
    Ludek
    Ludek
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 462
    Join date : 02/01/2009
    Age : 33
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Mało nas? -Trochę reklamy Empty Re: Mało nas? -Trochę reklamy

    Pisanie by Ludek Pią Cze 26, 2009 12:48 pm

    Apropo reklamy. Dziwię się, że jeszcze żadna z władz klubu nie napisała o nas na forum miasta Ostrowa Wielkopolskiego Razz
    http://forum.osw.pl/
    Hitoshi
    Hitoshi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 288
    Join date : 10/01/2009
    Age : 32
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Mało nas? -Trochę reklamy Empty Re: Mało nas? -Trochę reklamy

    Pisanie by Hitoshi Pią Cze 26, 2009 11:39 pm

    Do dzieła przewodnicząco, reklamuj nas!xD
    Mitsu
    Mitsu
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 300
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32

    Mało nas? -Trochę reklamy Empty Re: Mało nas? -Trochę reklamy

    Pisanie by Mitsu Sob Cze 27, 2009 11:09 pm

    Już zaraz napisze Razz Co wy się tak ostatnio wszystkich czepiacie?? Razz
    Mitsu
    Mitsu
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 300
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32

    Mało nas? -Trochę reklamy Empty Re: Mało nas? -Trochę reklamy

    Pisanie by Mitsu Sob Cze 27, 2009 11:32 pm

    iiii oto to o co mnie prosiliście możecie podziwiać moje dzieło właśnie tuuu ^^ ::

    http://forum.osw.pl/viewtopic.php?p=105278#105278

    Sponsored content


    Mało nas? -Trochę reklamy Empty Re: Mało nas? -Trochę reklamy

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Paź 27, 2024 12:29 am