Anime i Manga



Join the forum, it's quick and easy

Anime i Manga

Anime i Manga

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jesteś wielbicielem mangi i anime? Przyłącz się do nas!


+3
Mitsu
Ludek
Katayanagi
7 posters

    Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ?

    Eris
    Eris
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 56
    Join date : 26/05/2009
    Age : 31
    Skąd : Plska

    Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ? - Page 2 Empty Re: Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ?

    Pisanie by Eris Pią Cze 26, 2009 3:50 pm

    Ludek nam bardzo ładnie opisał w recenzjach o "King of Bandit Jing". UWIELBIAM to anime !!! A wy co o nim myślicie???
    Hitoshi
    Hitoshi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 288
    Join date : 10/01/2009
    Age : 32
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ? - Page 2 Empty Re: Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ?

    Pisanie by Hitoshi Pią Cze 26, 2009 6:22 pm

    Z recenzji wnioskuje ze jest super ale.... no właśnie z wiadomych przyczyn go nie obejrzę
    Pira-chan
    Pira-chan
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 73
    Join date : 12/07/2009
    Age : 32
    Skąd : Kalisz

    Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ? - Page 2 Empty Re: Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ?

    Pisanie by Pira-chan Sro Lip 15, 2009 5:46 pm

    ja aktualnie oglądam Air, Bleach, Ranmę 1/2, Ashita no Nadja, Romeo x Juliet...
    a King of Bandit Jing jeszcze nie oglądałam
    Katayanagi
    Katayanagi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 253
    Join date : 30/12/2008
    Age : 30

    Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ? - Page 2 Empty Re: Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ?

    Pisanie by Katayanagi Sro Lip 15, 2009 6:18 pm

    Ja to oglądałam, ale jakoś tak specjalnie mnie nie poruszyło...;] A teraz się biorę za nowe odcinki bo mam małe zaległóści przez wyjazd Smile
    Eris
    Eris
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 56
    Join date : 26/05/2009
    Age : 31
    Skąd : Plska

    Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ? - Page 2 Empty Re: Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ?

    Pisanie by Eris Czw Lip 16, 2009 8:55 pm

    Sama nie wiem co mnie naszło, ale obejrzałam (nie całe) "Dear Boys" i mi się spodobało. Świat zwariował Very Happy
    Katayanagi
    Katayanagi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 253
    Join date : 30/12/2008
    Age : 30

    Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ? - Page 2 Empty Re: Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ?

    Pisanie by Katayanagi Sro Lip 22, 2009 1:57 am

    Fajne anime xD Polecam jeszcze Hungry heart, jeżeli chodzi o anime sportowe
    Pira-chan
    Pira-chan
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 73
    Join date : 12/07/2009
    Age : 32
    Skąd : Kalisz

    Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ? - Page 2 Empty Re: Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ?

    Pisanie by Pira-chan Wto Lip 28, 2009 11:27 pm

    do mojej listy aktualnie oglądanych dołączyłam ostatnio :
    ~Chobits - słodziutkie, śmieszne i pomysłowe, obłędny^^ główny bohater, ładny projekt postaci
    ~Full Moon wo Sagashite - początek nieciekawy, potem fabuła staje się bardziej interesująca, pokazuje, że trzeba realizować marzenia niezależnie od przeciwności losu, tylko główna bohaterka trochę ma oklepany charakter i nieładny głos...+ 2 prześmieszne, fantastyczne postaci (takie moje refleksje tylko po 1. odcinku -.-'')
    ~Shakugan no Shana - obejrzałam też na razie 1 odcinek - trochę zamieszane i tajemnicze, ale ciekawi mnie dalszy ciąg^^
    ----
    a jeżeli mówić o anime sportowym, to mi się spodobało "Ginban kaleidoscope" o łyżwiarce (tak, lubię ten sport Oo''). Ciekawe, pełno gagów i wzruszające. Tylko, że za krótkie...chciałabym też inne zakończenie, ale cóż...
    Eris
    Eris
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 56
    Join date : 26/05/2009
    Age : 31
    Skąd : Plska

    Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ? - Page 2 Empty Re: Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ?

    Pisanie by Eris Wto Gru 15, 2009 5:01 pm

    Błagam pomóżcie mi ludzie kto zna jakąś stronę z tym anime (Death Note Special (2007) ) bez limitu czasowego ????

    Sponsored content


    Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ? - Page 2 Empty Re: Co oglądacie ? Co ostatnio oglądaliście ?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Paź 27, 2024 12:34 am