Anime i Manga



Join the forum, it's quick and easy

Anime i Manga

Anime i Manga

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jesteś wielbicielem mangi i anime? Przyłącz się do nas!


3 posters

    Dragon Ball: Evolution

    Poll

    Czy Draon Ball: Ewolucja zbawi rynek anime?

    [ 1 ]
    Dragon Ball: Evolution Bar_left25%Dragon Ball: Evolution Bar_right [25%] 
    [ 3 ]
    Dragon Ball: Evolution Bar_left75%Dragon Ball: Evolution Bar_right [75%] 

    Wszystkich Głosów: 4
    Ludek
    Ludek
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 462
    Join date : 02/01/2009
    Age : 33
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Dragon Ball: Evolution Empty Dragon Ball: Evolution

    Pisanie by Ludek Nie Kwi 05, 2009 11:32 am

    Poniższy tekst skopiowany z mojego joggera. Pisownia oryginalna i zamierzona.
    ===
    HAI GUISE!

    Właśnie skończyłem oglądać wyczekiwany przez wszystkich film "Dragon Ball: Erolucja" znaczy Ewolucja. Oto me wrażonko!

    Na początek opinia osoby, która nie interesuje się mangą / anime i nigdy nie miała do czynienia ze Smoczymi Jądrami - "Dragon Ball: Evolution" to średniej klasy, amerykański film akcji z wątkiem szkolno-romantyczno-zbawieńczym - coś jak Transformers, tylko trochę gorzej... ogólnie da się oglądać i może nawet wciągnąć.

    A teraz opinia otaku:

    Ten film to kiszka jeśli patrzeć od strony fabuły. Mamy tu do czynienia z Gołku walczącym z Picollo, który jest połączeniem ufoludka z potterowym Voldemortem. - fail
    Gołku jako młody, zbuntowany nastolatek wychowywany przez staroświeckiego dziadka, oglądający się za dziewczynami, pomiatany w szkole (bo dziadek kazał mu nie afiszować się z siłą) - fail
    Bulma jako "Lara Croft" - łażąca z pistoletami, strzelająca do wszystkiego co się rusza - fail
    Chichi jako najpopularniejsza laska w szkole, ukrywająca swą wojowniczą tożsamość - fail
    Oozaru jako sługa Picollo - Gołku jako inkarnacja Oozaru == zaprzepaszczenie wątku Saiyan - fail
    "The kamehamehah" jak i inne techniki wykorzystujące ki ograniczają się do świecących kulek wielkości piłki do nogi, nie widać w nich ani krzty potencjału destrukcyjnego (np. zapalanie świeczek przy użyciu "The kamehamehah"), mogą mieć za to potencjał leczniczy ("The kamehamehah" użyte do wskrzeszenia Gołku) - fail
    Aktorzy brzydcy, zwłaszcza obsada żeńska - fail
    Shenlong - ma ulubiona postać - to biała mgła w kształcie niedorobionego smoka - fail
    Ogólny klimat "pseudo-science fiction" - fail
    Kule jako źródło energii zdolnej rozwiązać problemy energetyczne całego świata i efekt cieplarniany - fail

    By nie było, że ciągle narzekam....

    Yamcha (mimo twarzy jak wieprz i blond włosów) i Muten Roshi (mimo, że nie łysy), najwierniej oddani spośród postaci. Można wyczuć w nich trochę 'klimatu".
    Mafuba zrealizowana tak jak być powinno (nawet prawie tak jak było w mandze)
    Oozaru nie jest jaszczurką (jak można było wypatrzeć z wycieków) a małpą..... nie gigantyczną co prawda.... ale małpą
    Oozaru zabija Roshiego!!!11111111

    Ogółem - film znośny, dbtardy będą zawiedzione.... reszta oceni według własnego uznania
    ===
    Mitsu
    Mitsu
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 300
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32

    Dragon Ball: Evolution Empty Re: Dragon Ball: Evolution

    Pisanie by Mitsu Nie Kwi 05, 2009 3:21 pm

    Jaka lipa obraza dla tego Anime Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Może jestem sentymentalna ale ja sie wychowałam na Dragon Ballu i trochę mnie top razi......... przecież to nie dorzeczne nigdy filmu nie zrobią takiego jak anime i pomyśleć ze teraz ludzie będą nasz kojarzyć (tzw. fanów anime i mangi) z jakimiś dziwadłami z filmu........ Przecież to będzie jedna wielka tragedia....... nawet dla tych co nie przepadają za tym Anime to i tak powinno zaboleć bo to normalnie obraza dla fanów.....
    Ale to może tylko moje zdanie Mad Mad Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
    Hitoshi
    Hitoshi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 288
    Join date : 10/01/2009
    Age : 32
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Dragon Ball: Evolution Empty Re: Dragon Ball: Evolution

    Pisanie by Hitoshi Czw Kwi 09, 2009 3:24 pm

    Ten film to prawdziwa porażka... w prawdzie nie oglądałem całego ale mam na kompie.I chyba go nie oglądnę...

    Sponsored content


    Dragon Ball: Evolution Empty Re: Dragon Ball: Evolution

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Paź 27, 2024 12:36 am