Anime i Manga



Join the forum, it's quick and easy

Anime i Manga

Anime i Manga

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jesteś wielbicielem mangi i anime? Przyłącz się do nas!


+4
neko
Hitoshi
Ludek
Ireath
8 posters

    Znienawidzeni bohaterowie

    Ireath
    Ireath
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 123
    Join date : 29/12/2008

    Znienawidzeni bohaterowie Empty Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by Ireath Czw Sty 29, 2009 12:05 pm

    W każdym anime są postacie, które lubimy czy też wielbimy. Są też takie, na których nie możemy spojrzeć, by nie rzucić się do kuchni po nóż XD Kogo i za co nie lubimy? I jak chcielibyśmy by zginęła owa postać. Very Happy Tak, dla rozruszania jakiejkolwiek dyskusji xP

    Z Ayashi no Ceres chciałabym by zgineli wszyscy oprócz Mrs. Q, była pocieszna xP Jak mają zginąć? Szybko, żebym nie musiała na nich długo patrzeć xD

    Z Black Blood Brothers zabiłabym 'nową rodzinkę' Casy'. Irytowali mnie. xD Ich śmierć nie przyniosłaby mi zbyt wielkiej uciechy, więc niech giną jak tam chcą XD

    Hellsing - Śmierć UFOKOWI! Pomińmy fakt, że już zginął. xP Nie lubiłam Incognito, latał mówił jaki jest potężny i dusza =.-. Najchętniej patrzyłabym jak umiera na stosie *-*. Ale cóż...Alucard już go zabił "^^

    Lovely Complex. Zabić byłą dziewczynę Otaniego! Niech ją samochód potrąci ]:->

    W Nanie irytowała mnie ciutkę na początku Hachiko, ale z czasem zaczęłam ją nawet lubić. xP Utopiłabym, więc dziennikarzy xD

    Z Naruto dużo osób mogłoby zginąć, ale najważniejszy by zginęła Sakurcia. I żeby cierpiała w godzinie śmierci.! XD

    Narazie tylko tyle pamiętam, jakby co dopiszę Very Happy Nie ma to jak "wyżywanie" się na postaciach z anime xD
    Ludek
    Ludek
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 462
    Join date : 02/01/2009
    Age : 33
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Znienawidzeni bohaterowie Empty Re: Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by Ludek Czw Sty 29, 2009 5:53 pm

    A więc do panteonu mych znienawidzonych postaci należą:
    Toshiro Hitsugaya (Bleach) - mały kurdupel, który się wszędzie sadzi i udaje mądrego.. dobrze, że już jest bliski śmierci....
    Edward Elric (Fullmetal Alchemist) - chłopak ma potencjał i to widać... nie umie z niego skorzystać i zachowuje się jak Hitsugaya (ba, nawet głos ten sam)
    Suzaku Kururugi (Code Geass - Hangyaku no Rurushi) - niby ma wielkie ideały, stara się być za wszelką cenę wspaniały a jak przychodzi co do czego to włącza się tryb emo.....
    Shiro Emiya (Fate/Stay Night) - kolejny z grupy "nie potrafiących wykorzystać swej mocy emo"

    A ufok z Hellsinga to postać wymyślona przez studio.... pooglądaj Hellsing Ultimate lub mangę poczytaj - tam go nie ma
    Hitoshi
    Hitoshi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 288
    Join date : 10/01/2009
    Age : 32
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Znienawidzeni bohaterowie Empty Re: Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by Hitoshi Czw Sty 29, 2009 9:16 pm

    Ja natomiast baaaaardzo pragne smierci Inoue - bleach dziewczna denerwuje nawet głosem (ehhh niestety jest ukochana glownego bohatera ktory obroni ja bez wzgledu na wszystko) jesli chodzi o sposob smierci to wszystko mi jedno byle tylko odbylo sie to szybko bo jej krzyk sprawia ze cofa mi sie sniadanie^^"
    neko
    neko
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 67
    Join date : 03/01/2009
    Age : 36
    Skąd : tu tyle mrówków

    Znienawidzeni bohaterowie Empty Re: Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by neko Czw Sty 29, 2009 10:37 pm

    oj ludek ty mi podpadasz coraz bardziej Razz tylko ostatniego sie nie czepiam bo nieznam ;] i zgadzam sie z Hitoshi, inue jest wnerwiajaca ;] a i jeszcze zero z vampire knight mógłby sie sie zabic jak juz tak bardzo tego chce Razz
    Ludek
    Ludek
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 462
    Join date : 02/01/2009
    Age : 33
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Znienawidzeni bohaterowie Empty Re: Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by Ludek Czw Sty 29, 2009 10:49 pm

    Ależ neko..... o gustach się nie dyskutuje Razz Ja tam lubię Rudą np. W końcu jest najpotężniejsza w Bleach pod względem technicznym - tylko ona umie wskrzeszać (nie licząc Mayuri-sama, ale on tylko swą córkę umie wskrzesić)
    Mitsu
    Mitsu
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 300
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32

    Znienawidzeni bohaterowie Empty Re: Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by Mitsu Pią Sty 30, 2009 9:17 pm

    Mad Mad Oj oberwiesz ze Hitska!!!!!! To wkoncu moja ulubiona postac!!!! Razz:P:P Przecież wiesz!!!! Ciesz sie ze nie jestes w Anime bo bym chciala twojej śmierci za Hitska:P
    Hitoshi
    Hitoshi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 288
    Join date : 10/01/2009
    Age : 32
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Znienawidzeni bohaterowie Empty Re: Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by Hitoshi Pią Sty 30, 2009 10:26 pm

    Szczerze to ja tez nie przepadam za nim (taki mały a się sadzi i wogole) a wiedzieliście ze Hitsugaya to po japońsku "BIAŁY GEJEK"??^^" ale nie jest to wg mnie postać która zasługuje na śmierć :]



    Mitsu uspokój gniew....uspokój się
    policz do 10
    1...
    2...
    3...
    Mitsu
    Mitsu
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 300
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32

    Znienawidzeni bohaterowie Empty Re: Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by Mitsu Pią Sty 30, 2009 10:37 pm

    To i tak nic nie pomaga!!!!!! Mad Mad Ehhhh i czemu ja sie zawsze musze wybijac!!! Potem sie tylko denerwuje...........
    Normalnie jak w szkole!!!!SadSadSad
    Katayanagi
    Katayanagi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 253
    Join date : 30/12/2008
    Age : 30

    Znienawidzeni bohaterowie Empty Re: Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by Katayanagi Pią Sty 30, 2009 10:52 pm

    hm... <myśli> mi tam się niepodoba niepamiętam xD tyle tego widziałam, że niepamiętam imion xD aLe tak to chyba najbardziej głowna bohaterka Anelique z Neo Angelique ~Abyss bo on ma moc i chce wszystkich uratować i jest taka miłąi ma taki słodki okropny głosik ogólnie taka "och, ach, uch"
    Pira-chan
    Pira-chan
    Animemaniak
    Animemaniak


    Liczba postów : 73
    Join date : 12/07/2009
    Age : 32
    Skąd : Kalisz

    Znienawidzeni bohaterowie Empty Re: Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by Pira-chan Sro Lip 29, 2009 9:20 pm

    Mnie tam denerwuje Shampoo z Ranmy - nigdy nie daje za wygraną, wredna i w ogóle paskudna, chociaż ładnie wygląda xDD
    Jest jeszcze May z Kaleido Star - denerwująca, egoistyczna i uważa się za niewiadomo-kogo
    No i za Sakurą z Naruto też nie przepadam, jak za samym Naruto...
    Poza tym, jest jeszcze banda wrednych dziewuch ze School Days, które męczą biedną Katsurę...i Makoto z tegoż anime, który żongluje wręcz dziewczynami!
    Tutułowa bohaterka Shakugan no Shany też na razie gra mi na nerwach...>Sad
    to na razie tyle... z reguły przyzwyczajam się do postaci i jakoś tak je zaczynam tolerować, żeby nie powiedzieć "lubić". Jednak regułę potwierdza wujątek ;D
    imeshQa
    imeshQa
    Nowy
    Nowy


    Liczba postów : 9
    Join date : 11/09/2009
    Age : 31
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Znienawidzeni bohaterowie Empty Re: Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by imeshQa Sob Wrz 12, 2009 1:34 pm

    nienawidzę Lenalee z D.Gray - mana... jak ona mnie wkurza, to chyba nikt nie wie xD
    no i Inoue <Bleach> ale to chyba większość tak z nią ma Razz Hachi z Nany - denerwowała mnie swoim głupim zachowaniem... aha, mogę jeszcze dorzucić tą dziewczynę w okularach, bodajże Yuri chyba z Bokura ga Ita.

    Sponsored content


    Znienawidzeni bohaterowie Empty Re: Znienawidzeni bohaterowie

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Paź 27, 2024 12:32 am