Anime i Manga



Join the forum, it's quick and easy

Anime i Manga

Anime i Manga

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jesteś wielbicielem mangi i anime? Przyłącz się do nas!


3 posters

    Pomysl na zmainy

    Hitoshi
    Hitoshi
    Ekspert
    Ekspert


    Liczba postów : 288
    Join date : 10/01/2009
    Age : 32
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Pomysl na zmainy Empty Pomysl na zmainy

    Pisanie by Hitoshi Pią Lis 13, 2009 11:08 pm

    Od pewnego czasu zacząłem się zastanawiać co to się w tym naszym klubie dzieje i doszedłem do wniosku ze stracił on swoja iskierkę dzięki której owy klub był atrakcyjny i "uczęszczało" na spotkania więcej osób.Otóż problem nie leży w tym -gdzie są prowadzone spotkania ale jak są prowadzone.Rozmowy na temat : Naruto,Bleach i tym podobnym (bez obrazy dla fanów) tasiemcom stały się nudne i nieatrakcyjne dlatego moim zdaniem powinniśmy zmienić częstotliwość spotkań do spotkania/miesiąc.No tak (zwracam się teraz do nowszych członków) możecie pomyśleć :<"Dlaczego? przecież jest fajnie i w ogóle,jak inni nie chcą chodzić to ich sprawa-dlaczego powinniśmy się dopasowywać?"> Już wyjaśniam dlatego ze (i mowie to z własnego doświadczenia) spotkania w końcu Wam się znudzą : I jestem tego pewien jak tego ze ziemia jest okrągła ^.^ !(wiem marny dowód^) Na zakończenie proszę wszystkich członków o wypowiedz na niniejszy temat.
    Ludek
    Ludek
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 462
    Join date : 02/01/2009
    Age : 33
    Skąd : Ostrów Wielkopolski

    Pomysl na zmainy Empty Re: Pomysl na zmainy

    Pisanie by Ludek Pią Lis 13, 2009 11:21 pm

    Hito tak to jest jak Cię nie ma na spotkaniach.
    Temat Bleach/Naruto jest stosunkowo rzadko poruszany w stosunku do naszych początków.
    Ostatnie spotkanie dla przykładu w całości przegadaliśmy o konwentach, nowościach anime...
    Przedostatnie - Tengen Toppa Gurren Lagann, Umineko no Naku Koro Ni, yaoice...

    Naruto odeszło niestety do lamusa~~
    ===
    "Iskra" w nas się jeszcze nie zapaliła z jednego powodu - nie mamy stałej siedziby, na początku były plany, które nadal są i sobie śpią czekając na siedzibę. Nie można przeprowadzać wszelakich prelekcji/warsztatów w parku, jest tu kilka osób, które mają pomysł na spotkanie, ale nie ma tego jak zrealizować z powodu braku miejsca..

    Spotkania stają się schematyczne? Oto pytanie - co można robić w parku? Gadać? Tak koło się zamyka.

    Ograniczenie liczby spotkań to izolacja klubu - powinniśmy dążyć do integracji, ruszyć tyłek, zawziąć jakiś cel i go zrealizować.... - takie moje zdanie
    Mitsu
    Mitsu
    Wszechwiedzący
    Wszechwiedzący


    Liczba postów : 300
    Join date : 29/12/2008
    Age : 32

    Pomysl na zmainy Empty Re: Pomysl na zmainy

    Pisanie by Mitsu Sob Lis 14, 2009 10:56 am

    Ciężko mi to mówić ale obaj macie racje w wielu rzeczach.....
    Ale zrozumcie ze na tych zadupiach znaleźć jakąś porządną sale jest masakrycznie trudno, ale postaram się jak najlepiej mogę żeby w końcu znaleźć i że w końcu będzie porządny Klub! O! Poza tym Hito ma też mała racje w tym co mówi, ale to obgadamy na spotkaniu!

    Sponsored content


    Pomysl na zmainy Empty Re: Pomysl na zmainy

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Paź 26, 2024 10:26 pm